LFFA pierakstīšanās sistēma

Lai komentētu rakstus šajā lapā, nepieciešams ielogoties.

Pēc reģistrācijas pogas nospiešanas tiek nosūtīta vēstule uz Jūsu e-pastu, ja to neredzat, tad pārbaudiet vai tā nav nonākusi pie mēstulēm vai miskastē.

Ielogošanās

Vēl neesat piereģistrējies/usies?


 Saņemt jaunumus e-pastā
Parole tiks nosūtīta uz Jūsu e-pastu.
Latvijas Futbola
Fanu Asociācija
logo
Vilks - Latvijas futbola izlases jaunā identitāte

Vilks - Latvijas futbola izlases jaunā identitāte

19.07.2018 14:20:30

Trešdien, 18. jūlijā, LU Botāniskajā dārzā Rīgā īpašā pasākumā tika prezentēts Latvijas futbola jaunais stāsts jeb Latvijas valstsvienības jaunā vizuālā identitāte. Turpmāk Latvijas nacionālā izlase pārstāvēs valsti ar zīmolu #11vilki, kura kods meklējams latviešu simbolos.

Latvijas futbola izlase turpmāk laukumā vairs nedosies ar Latvijas Futbola federācijas (LFF) logotipu uz formas krekliem, bet gan ar jaunu vizuālo identitāti, kuru veido karoga, vairoga un futbola bumbas elementi, kas spēcināti ar cīņas garu, vienotību un lepnumu ilustrējošām latviešu rakstu zīmēm. Līdzās tam Latvijas izlasi simbolizēs un komandas līdzjutējus vienos vilka logotips, kas kļuvis par valstsvienības talismanu un būs redzams uz oficiālās Latvijas izlases atribūtikas.

Vilks - Latvijas futbola izlases jaunā identitāte

Svinīgajā pasākumā piedalījās un jaunā valstsvienības zīmola, kā arī adidas spēļu ekipējuma oficiālo prezentēšanu vēroja Latvijas Futbola federācijas (LFF) vadība un pārstāvji, līdzjutēji, atbalstītāji, mediju pārstāvji, kā arī izlases futbolisti un apkalpojošā personāla pārstāvji.

 FOTO GALERIJA

"Latvijas futbola vidē virmo spēcīga enerģija, cilvēki ir motivēti sasniegt daudz vairāk. Mēs, Latvijas Futbola federācija, gribam to pašu. Vēlamies kļūt modernāki, atraktīvāki, un ar jaunu enerģiju virzīties uz augšu. Līdz ar Latvijas valstsvienības vizuālās identitātes ieviešanu aicinu katru Latvijas iedzīvotāju kļūt par jaunā futbola stāsta neatņemamu sastāvdaļu. Laipni lūgti barā!" līdzjutējus uzrunā LFF prezidents Kaspars Gorkšs.

"Vēlamies, lai jaunais stāsts būtu par mums, lai mēs visi kopā piedalītos gan tā sākšanā un iznešanā uz āru, gan tā nostiprināšanā. Latvijas nacionālās izlases futbolisti turpmāk vairs nespēlēs ar LFF logo, bet sāks jaunu futbola stāstu ar jaunām vērtībām, kas darba ikdienā palīdzēs veidot dažādas aktivitātes un citādu komunikāciju, kā arī mēs paši kā organizācija attīstīsimies radošāk un sabiedrībai saistošāk, it īpaši – jaunajai paaudzei. Taču tā būs tikai puse no iecerētajām pārmaiņām," uzsver LFF ģenerālsekretārs Edgars Pukinsks.

"Sava identitāte un īpašs stāsts turpmāk būs arī Latvijas futbola līdzjutējiem, vai – precīzāk sakot, - visai Latvijas futbola ģimenei. Runājot ar ekspertiem un analizējot latviskās zīmes, simbolu vēsturi un nozīmi, esam nolēmuši likt akcentu uz tādām vērtībām kā cīņas gars, vienotība un lepnums. Šo visu sevī iemieso Latvijas dabas leģenda - vilks, kas vēsturiski bijis Latvijas mežu karalis, taču mūsdienās nepelnīti atstāts novārtā," valstsvienības jaunās vizuālās identitātes izveides procesu ieskicē Edgars Pukinsks.

Analizējot vilku stāstu, noskaidrojušās daudzas neparastas sakritības, kas ilustrē futbola un vilka saderību. Proti, vilki visbiežāk turas barā līdz vienpadsmit vilkiem, arī viņiem parasti ir izteikts līderis, kurš ir atbildīgs par visu baru, un vilku bars parasti aizsargā bara vājākos. Futbola sabiedrībai un līdzjutējiem jākļūst par saliedētu baru, kam ir gan cīņas gars, gan vienotība un lepnums par paveikto.

Savā jaunajā veidolā Latvijas futbola izlase pirmoreiz laukumā dosies gaidāmajās UEFA Nāciju līgas spēles septembrī, oktobrī un novembrī. Biļetes uz mājas spēlēm pret Andoru, Kazahstānu un Gruziju drīzumā būs pieejamas visās Biļešu Serviss kasēs un internetā.Atpakaļ uz sākumu

Lai pievienotu komentārus, nepieciešams ielogoties

izbraukumu bilde bilde

Euro 2016 kval.
KomandaSp.P.
Čehija1022
Islande1020
Turcija1018
Nīderlande1013
Kazahstāna105
Latvija105
06.11.2015

copyright kaut kas