LFFA pierakstīšanās sistēma

Lai komentētu rakstus šajā lapā, nepieciešams ielogoties.

Pēc reģistrācijas pogas nospiešanas tiek nosūtīta vēstule uz Jūsu e-pastu, ja to neredzat, tad pārbaudiet vai tā nav nonākusi pie mēstulēm vai miskastē.

Ielogošanās

Vēl neesat piereģistrējies/usies?


 Saņemt jaunumus e-pastā
Parole tiks nosūtīta uz Jūsu e-pastu.
Latvijas Futbola
Fanu Asociācija
logo
Virslīga atgriežas, bet lielais futbols vēl jāpagaida
Ekrānšāviņš no spēles Liepāja vs Spartaks

Virslīga atgriežas, bet lielais futbols vēl jāpagaida

13.03.2016 22:26:05

Piektdien, 11. martā vēju pilsētā startēja ilgi gaidītā Virslīgas sezona, kura šogad totalizatora kantorim par godu lepni tiek dēvēta par "SYNOTtip Virslīga".

Milzīgo prieku par sezonas sākumu apslāpē realitāte ar ko saskaras futbola draugi. 

Futbola Virslīgas priekšsēdētājs Emīls Latkovskis pēdējā laikā ļoti aktīvi iesaistās dažādās PR un mārketinga aktivitātes, kas nav tieši saistītas ar viņa vadīto līgu, bet gan ar gaidāmajām Latvijas Futbola federācijas (LFF) prezidenta vēlēšanām. Varētu domāt, ka garajā ziemas patraukumā viss jau izdarīts un brīvos brīžos var spodrināt savu tēlu, bet vai tiešām tā ir?

Tiekot pie jauna ģenerālsponsora jāveido arī jauna mājas lapa, bet vai tautai jārāda pusfabrikāts? Vai tiešām pat pēc 1. kārtas beigām līgas oficiālajā mājas lapā pie sadaļas KOMANDAS ir jābūt uzrakstam: "Informācija tiek apkopota!"? Kas tieši tiek apkopots, komandu saraksts? Tas vēl varētu mainīties?

Tas, protams, ir sarežģītāk, nekā visos stadionos uzkārt SYNOTtip.lv banerus (sporta bārs sīkā drukā pierakstīts, lai apmierinātu likuma prasības nereklamēt totalizatora kantorus).

Emīls Latkovskis vairākkārt izteicies, ka viņa vadībā Virslīga ir kļuvusi par produktu, kas piesaista interesi, paskatīsimies, kā šis produkts ir iesaiņots!

Iespējams, ka nekur citur jauno sezonu negaidīja tik ļoti kā Liepājā, kā nekā uz atklāšanas spēli bija ieradies 1 % pilsētas iedzīvotāju! Čempioni sīvā un brāķa pilnā spēlē piekāpās jau ierasti ambiciozajiem jūrmalniekiem "FK Spartaks". Spēles kvalitāti kādam pārmest grūti, jo reti kurš no pirmās spēles rāda savu labāko spēli. Jūrmalniekiem, kā redzams, lielās sastāva izmaiņas traucēja mazāk kā liepājniekiem uztraukums. Daudzi futbola cienītāji šo spēli baudīja tiešraidē pie datora un citiem monitoriem, tomēr kaut kas traucēja cīņu novērtēt pilnībā. Šeit vainīgais tālu nav jāmeklē, grieķi to sauc par Hēliju, ēģiptieši par Ra, mēs varētu to saukt vienkārši par Sauli. Dīvainā kārtā kāds nebija painformējis mums tuvāko zvaigzni, ka jāpalīdz izgaismot spēles laukumu. Vai tiešām skats nebūtu patīkamāks, ja spēle tiktu aizvadīta brīvdienās dienas vidū?

Tālāk pārceļamies uz netālu Kurzemes pilsētu Ventspili. 

Par laimi šeit izvēlējās spēlēt dienas laikā(citu variantu jau nebija, ja nu vienīgi sveču gaisma), un skatītājiem bija daudz ērtāk visu redzēt. Līgas jaunpienācēji "Riga FC" pabojāja nervus gan "FK Ventspils" spēlētājiem, gan līdzjutējiem, galu galā draudzīgs neizšķirts 1:1. TV kameras gan slēpa klātienē sanākušos 500 līdzjutējus, tā vietā rādot Latvijas arhitektūras pērles.

 

Trešajā spēlē paviesojāmies Olainē, (nebīstaties "FK Olaine" spēlēs 1. līgā, šeit pavasaros ciemojas aļņi no tuvējās Jelgavas). Šeit lielākā vilšanās bija spēles gaitā. "Rigas Futbola Skola" no vienas puses ir līgas ir jaunpienācēji, no otras klubs ar pabiezu naudas maku, un pāris skaļiem uzvārdiem, tomēr "RFS", nespēja izrādīt ne mazāko pretestību Astafjeva aļņu baram un "FK Jelgava" svinēja pārliecinošu uzvaru 4:0. 

Kristiešu mīļākais stadions!

Ja pieminētajos laukumos klubi spēlēs tikai pavasarī, kamēr nav vēl iespējams spēlēt uz pamata laukumiem, tad pēdējās kārtas spēle tika aizvadīta "Metta/LU" pamata- Rīgas Hanzas vidusskolas laukumā. 

Kā publiski izteikusies "Metta" vadība, tad cilvēki par spēli maksājot tikai 2 eiro nenovērtējot futbolistus, kas atrodas uz laukuma, tādēļ no nākamās spēles par ieeju studentu spēlēs būs jāmaksā 4 eiro. Rīdzinieki, acīmredzot, aiz cieņas pret spēlētājiem uz šo spēli nenāca, jo nevēlējās izrādīt necieņu, galu galā 231 apmeklētājs (ieskaitot apsargus un bumbu padevējus), kas bija zemākais 1. kārtā. Par spīti tam, ka šoreiz spēlētāji tika nenovērtēti, viņiem izdevās iesisit divus vārtus un pieveikt nīkuļojošos latgaliešus. Gatis Kalniņš ar dubli pietuvojies 100 vārtu robežai Virslīgā. 

Uz tikšanos stadionos!

dragooAtpakaļ uz sākumu

Lai pievienotu komentārus, nepieciešams ielogoties

izbraukumu bilde bilde

Euro 2016 kval.
KomandaSp.P.
Čehija1022
Islande1020
Turcija1018
Nīderlande1013
Kazahstāna105
Latvija105
06.11.2015

copyright kaut kas