LFFA pierakstīšanās sistēma

Lai komentētu rakstus šajā lapā, nepieciešams ielogoties.

Pēc reģistrācijas pogas nospiešanas tiek nosūtīta vēstule uz Jūsu e-pastu, ja to neredzat, tad pārbaudiet vai tā nav nonākusi pie mēstulēm vai miskastē.

Ielogošanās

Vēl neesat piereģistrējies/usies?


 Saņemt jaunumus e-pastā
Parole tiks nosūtīta uz Jūsu e-pastu.
Latvijas Futbola
Fanu Asociācija
logo
Lietuvas futbola kluba "Banga" fani protestē un padzen krievu investorus (+video)
Ekrānšāviņš no protesta akcijas

Lietuvas futbola kluba "Banga" fani protestē un padzen krievu investorus (+video)

02.02.2015 10:08:29

Lietuvas futbola kluba Gargždu "Banga" fani pilsētas laukumā sarīkoja plašu protesta akciju, lail aicinātu rajona domi nobalsot par krievu investoru padzīšanu no kluba. Lai arī pirmajā balsojumā dome atteicās piedalīties, sarīkotais protests deva augļus un klubs turpmāk būs brīvs no krievu īpašniekiem, kuru pirms gada solītie zelta kalni pārvērtās katastrofā.

Protestu rezultātā Klaipēdas rajona dome ar 24 no 26 balsīm lēma par "Gargždu Bangas draugu" izslēgšanu no kluba īpašnieku saraksta. Līdz šim šai grupai piederēja 33,7% akciju, bet vēl aptuveni pa trešdaļai bija Klaipēdas rajona domes (34,0%) un mazākumīpašnieku (32,3%) rīcībā. Tādējādi, lai iegūtu balsu vairākumu un tiktu vaļā no krievu investoriem, bija nepieciešams arī domes atbalsts.

Piecas sezonas pēc kārtas Lietuvas augstākajā līgā finišējusi sestajā vietā, iepriekšējo gadu "Banga" ar 30 punktiem 36 mačos pabeidza devītajā jeb priekšpēdējā vietā. Turklāt lielākā daļa punktu izcīnīta sezonas sākumā, pēdējo 20 maču laikā tiekot tikai pie divām uzvarām un piedzīvojot 18 zaudējumus. Katastrofāli rezultāti, aizdomīgas spēles, virkne lauztu līgumu algu nemaksāšanas dēļ un iepriekš kuplā skatītāju pulka sarukšana – šādi varētu īsumā raksturot "Bangas" sezonu. Paredzams, ka parādu dēļ klubs nesaņems augstākās līgas licenci un šogad varēs mēģināt atgūties 1. līgā.

Kā vēsta Lietuvas portāls Delfi.lt, pilsētas laukumā ne uz brīdi neapklusa dažādi saukļi, karogi plīvoja vējā un pusotrs simts cilvēku izteica savu viedokli, neskatoties pat uz puteni. "Šodien ir pēdējā diena, kad mēs varam izglābt "Bangu". Ceram, ka pilsētas dome neatkārtos to, ko izdarīja iepriekšējā balsošanā. Tādēļ arī esam pulcējušies, lai kopā dziedātu vienu dziesmu: "Gan jauns, gan vecs, mēs visi esam no Gargždiem un par "Bangu" stāvēsim visi kopā kā mūris"," stāstīja "Tigru Ekipos" fanu līderis Aids Mockus. "Jūsu vērtības ieraudzīsim šodien," teikts vēstījumā vienā no fanu plakātiem.


Izmantotie resursi:

Protestas pavyko: „Banga“ išvaduota iš rusų...
https://www.facebook.com/fkbanga/po...

sportacentrs.comAtpakaļ uz sākumu

Lai pievienotu komentārus, nepieciešams ielogoties

izbraukumu bilde bilde

Euro 2016 kval.
KomandaSp.P.
Čehija1022
Islande1020
Turcija1018
Nīderlande1013
Kazahstāna105
Latvija105
06.11.2015

copyright kaut kas