LFFA pierakstīšanās sistēma

Lai komentētu rakstus šajā lapā, nepieciešams ielogoties.

Pēc reģistrācijas pogas nospiešanas tiek nosūtīta vēstule uz Jūsu e-pastu, ja to neredzat, tad pārbaudiet vai tā nav nonākusi pie mēstulēm vai miskastē.

Ielogošanās

Vēl neesat piereģistrējies/usies?


 Saņemt jaunumus e-pastā
Parole tiks nosūtīta uz Jūsu e-pastu.
Latvijas Futbola
Fanu Asociācija
logo
Fani pošas ceļā, nacionālā izlase turpina gatavoties cīņai pret Nīderlandi

Fani pošas ceļā, nacionālā izlase turpina gatavoties cīņai pret Nīderlandi

14.11.2014 20:10:22

Latvijas nacionālā futbola izlase turpina plānveidīgi gatavoties 2016.gada UEFA Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra spēlei pret Nīderlandi. 

Ceturtdien komandas vakara treniņš notika īsteni rudenīgos apstākļos, jo gaisa temperatūra komandas bāzes atrašanās vietā bija nolaidusies tikai līdz +5 / +7 grādiem, smidzināja lietus un uz laukumu pārklāja bieza migla. Tomēr arī šādi laikapstāķli netraucēja futbolistiem realizēt valstsvienības treneru sagatavoto treniņu plānu.

Atgādinām, ka Latvijas izlase Nīderlandē atrodas jau kopš pirmdienas, 10.novembra. Paralēli taktiskajiem, teorētiskajiem un fiziskajiem treniņiem spēka zālē, komanda piektdien dienaspirmaja pusē paguvusi doties ekskursijā uz blakus treniņu bāzei esošo pilsētu. Savukārt ceturdienas rītā pirms brokastīm Latvijas izlases spēlētāji un treneri apsveica valstsvienības pussargu Juriju Žigajevu dzimšanas dienā, uzdāvinot FK "Ventspils" pussargam visu spēlētāju parakstītu futbola bumbu.

Trešdien un ceturtdien Latvijas izlases treniņu bāzi apmeklēja arī vairāki vietējie žurnālisti, kuriem tika sniegta iespēja parunāt ar savlaicīgi intervijām pieteiktajiem Latvijas valstsvienības futbolistiem. Nīderlandes žurnālistu pastiprinātu uzmanību šoreiz izpelnījies Latvijas izlases aizsargs Vitālijs Maksimenko, kurš nesen atkopies pēc savainojuma un līdz sezonas beigām izīrēts Nīderlandes pēc spēka 2.līgas čempionāta klubam "VVV-Venlo".

Nīderlandes futbola mediji lieliski atcerās arī abu komandu līdz šim vienīgo savstarpējo spēli, kas notika 2004.gada UEFA Eiropas futbola čempionāta finālturnīra apakšgrupas trešajā spēlē Braga pilsētā. Uz vietējo žurnālistu jautājumiem par atmiņām un piedzīvotajām emocijām 2004.gadā atbildēja tā laika Latvijas nacionālās futbola izlases kapteinis Vitālijs Astafjevs.

Atgādinām, ka Latvijas nacionālās futbola izlases pirmsspēles treniņš paredzēts sestdien, 15.novembrī, plkst 18:00 (pēc vietējā laika) "Amsterdam ArenA" stadionā. Pirms tam plkst 17:15 uz žurnālistu jautājumiem pirmsspēles preses konferencē atbildēs komandas galvenais treneris Marians Pahars un kāds no valstsvienības kandidātu sarakstā iekļautajiem futbolistiem.

Pēc Latvijas Futbola federācijas rīcībā esošās informācijas, spēli "AmsterdaM ArenA" stadionā klātienē apmeklēs ap 150 Latvijas futbola līdzjutēju un futbola sabiedrības pārstāvju. Spēlei klātienē sekos līdzi piecpadsmit akreditētie žurnālisti no Latvijas. Tikmēr TV tiešraidē šai spēlei Latvijā būs iespējams sekot līdzi LTV-7 kanālā ar pieslēgumu futbola studijai jau sākot no plkst 18:30.

info - lff.lvAtpakaļ uz sākumu

Lai pievienotu komentārus, nepieciešams ielogoties

izbraukumu bilde bilde

Euro 2016 kval.
KomandaSp.P.
Čehija1022
Islande1020
Turcija1018
Nīderlande1013
Kazahstāna105
Latvija105
06.11.2015

copyright kaut kas